Завадський І. О. та ін. Табличний процесор. Інформатика. 10 кл.: Посіб. для загальноосвіт. навч. закл.

Завадський І. О. та ін. Табличний процесор. Інформатика. 10 кл.: Посіб. для загальноосвіт. навч. закл./ І. О. Завадський, І. В. Стеценко, О. М. Левченко. — К.: Видавнича група BHV, 2011. — 96 с. : іл.

Посібник призначено для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають Інформатику за затвердженою МОН України навчальною програмою «Інформатика. Навчальна програма для 10-12 класів. Академічний рівень». Видання повністю відповідає змісту, обсягам навчального навантаження та послідовності впкладанли. навчального матеріалу, рекомендованим навчальною програмою.

загрузка...

Посібник складається з 10 розділів та додатку. У кожному розділі є теоретична частина, модулі для актуалізації, перевірки та закріплення набутих знань і навичок, а також завдання, виконання яких потребує творчого підходу. Посібник містить такі практичні завдання: п’ять запланованих навчальною програмою практичних робіт, а також вправи, які простіші за практичні роботи і підсумовують результати опрацювання учнем невеликого обсягу навчального матеріал1/.

Цей посібник призначено для вивчення в 10 класах тих розділів курсу інформатики за програмою академічного рівня1, які не входять до програми рівня стандарту. А саме, це тема «Системи обробки табличної інформації» (10 уроків) та один урок з теми «Текстовий процесор», присвячений роботі з редактором формул (його наведено в додатку). Разом із підручником рівня стандарту (авт. І. О. Завадський, І. В. Стеценко, О. М. Левченко) цей посібник фактично утворює підручник академічного рівня.

Усі розділи посібника мають однакову модульну структуру. Кожний розділ містить модулі для актуалізації навчального матеріалу (підрозділ «Повторення» на початку розділу), перевірки та закріплення набутих знань і навичок (підрозділи «Висновки» і «Контрольні запитання та завдання» в кінці розділів), а також модулі із завданнями, виконання яких потребує творчого підходу («Питання для роздумів» та «Завдання для досліджень» в кінці розділів). При цьому завдання для досліджень учні можуть виконувати вдома, але задавати їх як обов’язкові домашні завдання можна лише за умови, що всі учні мають змогу працювати за комп’ютером у позаурочний час.

В основній частині майже всіх розділів теоретичний матеріал чергується з вправами або завершується практичною роботою. Вправи розташовані безпосередньо за тим фрагментом теоретичного матеріалу, який вони закріплюють, а практичні роботи підсумовують матеріал одного чи кількох розділів (матеріал, що вивчався після виконання попередньої практичної роботи). Означення основних термінів і понять у тексті подано в спеціальних рамках, інші терміни виділено курсивом.

Навчальний матеріал в посібнику диференційовано. Зокрема, серед завдань для досліджень та питань для роздумів деякі мають підвищену складність — їх позначено символом «*». Окремі завдання вимагають наявності в учнів певної математичної підготовки, але скоріше йдеться про вигадливість, ніж про приведення складних обчислень, і тому такі завдання можуть бути успішно виконані учнями загальноосвітніх закладів будь-яких профілів, що навчатимуться за нашим посібником. Диференційований підхід до навчання забезпечується також завдяки наявності додаткового матеріалу, який виділено рамками з позначкою «Для допитливих». Його вивчення не передбачено програмою, проте цей матеріал, безперечно, допоможе сформувати в учнів більш цілісну систему знань, умінь і навичок.

Книга удалена по требованию правообладателя ООО «Издательская группа BHV»

Поделиться ссылкой:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • В закладки Google
 • Яндекс.Закладки
 • Сто закладок
 • Blogger
 • Блог Li.ру
 • Блог Я.ру
 • Одноклассники
 • RSS

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам: